piątek, 28 października 2011

udany dzień i kochane osobyWszystko jest beznadziejne. Znowu wróciły wspomnienia o Mateuszu i cały czas gdy go widzę to mam dreszcze albo od razu płaczę. Wiele ludzi mnie lubi i dzisiaj się o tym przekonałam ale także dużo osób mnie nienawidzi i mnie wykorzystuje. 
    
    Poznałam pewnego chłopka na nk jest fajny miły ale chyba on się we mnie zakochał a ja do niego nic nie czuję cały czas dręczy mnie sms, dzwoni i nie daje mi spokoju… Czasem się nawet go boję ale gdy dzisiaj powiedziałam mu że ja go nie kocham a nawet nie wiem co do niego czuję to on nic nawet do mnie nie pisze i mam nadzieje że nie zrobi sobie nic złego bo sobie tego nie wytrzymam.

       Moja przyjaciółka chciała iść na boisko a ja nie chciałam chyba jest na mnie zła ale Ola ja nie mogłam i przepraszam bo ja naprawdę ci lubię i traktuję cię jako moją drugą siostrę i zawszę będziesz moją przyjaciółką i nigdy cię nie zapomnę.

      Ale dzisiaj dowiedziałam się że moja przyjaciółka Kala i wiele innych przyjaciółek i koleżanek jak: Monika M, Asia M, Monika U, Iza K, Gosia , Dominika G, Dominika S, Iga B, Roksana S , Monika J, Roksana B i wiele innych mnie lubi i zawszę mogę na nie liczyć…


    Dzisiejszy  dzień traktuje jako udany i kocham ludzi których znam i zawszę warto dawać szansę swoim bliskim ale nie można dawać się pomiatać i manipulować…
Kocham was;***

1 komentarz:

 1. Chrzanisz jak zwykle, głupolu :P :*
  Oczywiście, że nie jestem zła :*
  Cholera jasna, szkoda, że dzisiaj nie udało się posklejać Twojego serduszka, ale, ale..! xd
  Błagam, spotkajmy się jutro o 14, albo coś koło tego, to je posklejamy, teraz obiecuję :*
  Kocham, kocham, kocham <3.!

  OdpowiedzUsuń