środa, 31 października 2012

Wracam ale nie w takim samym świetle jak kiedyś...Witam was bo długiej a nawet bardzo długiej przerwie. Moje życie bardzo się zmieniło miałam już jednego chłopaka cudownego chłopaka na którym zawszę mogłam liczyć, który mnie kochał ale tak na prawdę. Dzisiaj jesteśmy dobrymi przyjaciółmi kocham go jak brata wiem że mogę na niego liczyć zawszę dziękuje Ci Czarek !

Niestety od tygodnia wróciły do mnie wspomnienia o Kacprze moim byłym który przez 6 miesięcy miał mnie totalnie w dupie a teraz sobie przypomniał o mnie. Kiedy mówił mi 'kocham cię' czułam się jak wtedy tak super ale wiem przecież że on nawet się mną nie przejmuje.. W poniedziałek mówił mi że nie zrani mnie więcej czy mam mu wierzyć? nie wiem... Mam wielki mętlik w głowie ale chyba nie potrafię mu zaufać rozumie mówi 'nie być głupia' a serce 'daj mu szanse' ale przecież wiem że Kacper jest nie stały w uczuciach, tak jak ja... a zobaczymy co los pokaże...

Dzisiaj Oli nie było w szkole tak jak Sandry tęskniłam za wami :* a Monice, Miśce, Dominice dziękuje że byłyście :) Lubię dni kiedy wszyscy tak odwalamy bo od momentu kiedy Karolina opuściła nasze grono przyjaciół to jest lepiej, żarzyliśmy się bardzo :)

Ola pamiętaj że jestem i nie wyobrażam sobie żeby Ciebie nie było :* <3
Miśka uwielbiam z Tb żartować i też by mi brakowało Ciebie <3
Dziękuje za uwagę i mam nadzieje że dam radę pokonać wspomnienia..

 

1 komentarz:

  1. Wiesz jak do mnie długo wracają wspomnienia? To wszystko trwało jakieś.. 5 miesięcy a ja nie potrafię się ogarnąć tak końca od stycznia do teraz. Ale trzeba, wiesz dlaczego? Bo im dłużej będziesz oglądać się za siebie, im dłużej będziesz stać w miejscu zamiast iść, życie przeleci Ci tak szybko, a Ty nawet nie będziesz miała okazji go spróbować. Hmm.. chociaż czasem warto czekać, ale nie w przypadku ludzi, którzy mają na nas wyjebane. To marnowanie czasu!
    Słuchaj rozumu, bo serce zawsze kieruje się bardziej dobrem innych niż naszym i jest bardziej naiwne, a rozum tak naprawdę najbardziej ogarnia temat. :D

    Też Cię kocham. ^^ :*

    OdpowiedzUsuń